Napisz do nas:
biuro@ggefotowoltaika.pl
Zadzwoń do nas:
+48 794 407 601

Fotowoltaika dla firm Poznań

Fotowoltaika dla firm w Poznaniu – dołącz do zielonych firm z Wielkopolski

Coraz większą popularnością wśród klientów z Wielkopolski cieszy się fotowoltaika dla firm - Poznań, Leszno, Chodzież i Nowy Tomyśl to miasta, w których montujemy panele fotowoltaiczne. Poznań jest obszarem, na którym prowadzisz działalność gospodarczą? Obniż ceny energii elektrycznej i zadbaj o ekologiczny wizerunek marki, decydując się na montaż paneli słonecznych na firmowym budynku. W ten sposób możesz nie tylko produkować własny prąd, lecz również zwiększyć wartość nieruchomości i poprawić wizerunek biznesu. Oto największe zalety, jakie daje fotowoltaika dla firm. Wielkopolska to konkurencyjny rynek, dlatego warto szukać sposobów na to, by wyróżnić swój biznes i stać się wzorem do naśladowania dla firm z tej samej branży.

Warto wykorzystać potencjał regionu, w którym mieszkasz, jeżeli zależy Ci na tym, aby korzystać z dobrodziejstw, jakie daje fotowoltaika dla firm - Poznań – zarówno w dużych jak i mniejszych miejscowościach podejmujemy się projektowania oraz wykonywania instalacji z wykorzystaniem najnowszych technologii.

W dobie rosnącego zainteresowania alternatywnymi źródłami energii, bez wątpienia, dużą uwagę poświęca się instalacjom fotowoltaicznym. Zwłaszcza firmy, których celem jest obniżenie rachunków za energię elektryczną, coraz częściej decydują się na tego typu inwestycję. Pozwala to na zauważalne w perspektywie czasu oszczędności

Jakie korzyści niesie za sobą instalacja fotowoltaiczna dla firm?

Bez wątpienia, autonomia to stan, do którego dąży każdy podmiot. Zatem, niezależność energetyczna jest istotnym argumentem dla przedsiębiorców decydujących się na fotowoltaikę. Przejawia się ona w dużo mniejszej liczbie awarii, niż w przypadku standardowych źródeł energii oraz uniezależnieniem się od niestabilnego w ostatnim czasie rynku cen, jakie oferują firmy dostarczające prąd. Ważnym aspektem jest także bezobsługowy sposób działania systemu fotowoltaicznego. Oczywiście, nie można mówić o pełnej bezawaryjności, jednak jeżeli zainwestujemy w dobry sprzęt i oddamy jego montaż w ręce fachowców, możemy być właściwie pewni, że przez długi okres nie będziemy musieli przejmować się jego naprawami. 

Darmowa energia ze słońca dla firm niesie za sobą również istotny czynnik ekologiczny. Jest to szczególnie ważne, jeśli przedsiębiorstwo posiada duży park maszyn, którego obsługa jest energochłonna. Pomimo że na rynku funkcjonuje wiele opinii na ten temat, częstokroć bardzo skrajnych, należy każdorazowo indywidualnie sprawdzić opłacalność takiej inwestycji w stosunku do konkretnego podmiotu.

Koszty oraz finansowanie fotowoltaiki dla firm - Poznań

Każdy, kto zdecyduje się na montaż instalacji fotowoltaicznej w swojej firmie, musi liczyć się z dużym wydatkiem. Nadto, należy mieć na uwadze, że jest to inwestycja długoterminowa, co oznacza, że jej pozytywne efekty odczujemy po jakimś czasie (perspektywa 3-4 lat). Ważne jednak, by zwrócić uwagę na liczne programy dofinansowania inwestycji, jak na przykład program "Mój prąd". Każdy podmiot planujący więc tego typu inwestycję, powinien zapoznać się z regulaminem uzyskania pomocy od państwa. Ważnym aspektem w zakresie finansowania instalacji fotowoltaicznych będą zapewne liczne dofinansowania, które w znacznym stopniu mogą pokryć instalację systemu fotowoltaicznego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce finansowanie


Sprawdź naszą ofertę fotowoltaiki dla firm dla pozostałych miast!