Napisz do nas:
biuro@ggefotowoltaika.pl
Zadzwoń do nas:
+48 794 407 601

Kontakt

GGE Fotowoltaika

Poznań, Polska

NIP: 9721152466

Good Green Energy to kompleksowa oferta rozwiązań fotowoltaicznych, bazująca na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze.

Nasza firma składa się z solidnych filarów, gdzie każdy ma swoją specjalizację. Tworzymy silny zespół, który zapewnia wsparcie i elastyczność.

Główny obszar naszego działania to Poznań i powiat poznański, ale nie ograniczamy się terytorialnie i z powodzeniem realizujemy zlecenia na terenie całego kraju.

Chcesz się z nami skontaktować? Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać wiadomość, a postaramy się odpisać w ciągu 24 godzin!Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GGE Fotowoltaika Paweł Jarocki.
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
3) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uczestniczące w realizacji zlecenia
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat lub przez okres wymagany przepisami obowiązującego prawa.
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową zawarcia umowy