Napisz do nas:
biuro@ggefotowoltaika.pl
Zadzwoń do nas:
+48 794 407 601

O nas

GGE Fotowoltaika to najlepsza odpowiedź na wszelkie zagadnienia związane z instalacjami fotowoltaicznymi. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży paneli fotowoltaicznych, a nasi pracownicy są specjalistami od ich montażu na różnego rodzaju obiektach. Jeśli od dłuższego czasu szukasz odpowiedniego wykonawcy, to trafiłeś pod właściwy adres.


Kompleksowa obsługa - od projektu, po gotową realizację

Z naszymi Klientami pracujemy od początku do końca inwestycji, oddając do dyspozycji w pełni funkcjonalną instalację, z której mogą od razu korzystać. Zaczynamy od podpisania umowy na realizację zlecenia - pomagamy w uzyskaniu dofinansowania na ekologiczną modernizację domu, którą są panele fotowoltaiczne. Po dokonaniu wszelkich formalności zabieramy się do pracy, czyli przeprowadzamy wizję lokalną, podczas której zbieramy wszelkie niezbędne informacje dotyczące budynku i terenu, na którym się znajduje. Cały czas współpracujemy z Klientem, aby realizacja spełniała wszelkie jego wymagania.

Następnym etapem jest stworzenie projektu, na który składa się plan rozmieszczenia paneli i instalacji. Gotowy projekt wdrażamy w życie, montując instalację nawet w ciągu jednego dnia i zapewniamy jej odbiór techniczny. W ten sposób Klient może niemal natychmiast korzystać z nowych możliwości.

Klasa nowoczesnej technologii

W naszej ofercie znajdują się tylko nowoczesne, najwyższej jakości panele fotowoltaiczne, które są odporne na warunki atmosferyczne, przez co służą nieprzerwanie przez wiele lat z wysoką wydajnością. Dysponujemy najlepszymi modelami monokrystalicznymi, które potrafią generować nawet do dwóch razy więcej energii od ich starszych odpowiedników. Daje to możliwość zasilania urządzeń domowych niemal wyłącznie za pomocą odnawialnej energii.

Sprawdź, jak możemy Tobie pomóc i już dziś skontaktuj się z nami, a wyjaśnimy wszelkie aspekty związane z projektem i montażem instalacji - w ekspresowym tempie otrzymasz dostęp do gotowego i rzetelnie zrealizowanego systemu fotowoltaicznego.

Wybór instalacji i jej montaż najlepiej zlecić profesjonalnej firmie. Dzięki temu uzyskasz fachową pomoc, doradztwo i sprawdzoną ekipę, która zamontuje instalację w odpowiedni sposób. Instalacja fotowoltaiczna "pod klucz" to gwarancja niezawodności systemu i jego prawidłowe działanie przez lata. Doświadczony i profesjonalny zespół oraz panele najwyższej jakości to darmowy prąd oraz bezpieczny i bezobsługowy system dostarczania energii ze słońca do domu. Nie zwlekaj i sprawdź naszą ofertę.