Napisz do nas:
biuro@ggefotowoltaika.pl
Zadzwoń do nas:
+48 794 407 601

Panele fotowoltaiczne Poznań

Własna elektrownia coraz częściej pojawia się w polskich domach. Rosnące ceny prądu to dodatkowe obciążenie dla domowego budżetu. Dlatego coraz więcej gospodarstw domowych decyduje się na montaż paneli fotowoltaicznych, które zapewniają darmową energię elektryczną ze słońca.

Jak działają panele fotowoltaiczne?

Podstawowy zestaw instalacji składa się z paneli, inwertera, konstrukcji montażowej i dobranych zabezpieczeń prądowych. Z reguły instalacja fotowoltaiczna montowana jest na dachu budynku. Promienie słoneczne padają na panele fotowoltaiczne, czyli ogniwa półprzewodnikowe. Zamieniają one pobraną energię od słońca w prąd stały. Następnie, za pomocą inwertera (falownika), prąd stały zamieniany jest na prąd zmienny, który oparty jest na takich samych parametrach jak prąd, który jest dostarczany z zakładu energetycznego. Dzięki temu, system staje się kompatybilny z ogólnokrajową siecią energetyczną. Falownik to swoiste serce instalacji. Podłączony jest do specjalnej tablicy rozdzielczej budynku, ta z kolei podłączona jest do sieci elektroenergetycznej. Tak pobraną i zmienioną energię można zużyć lub magazynować, w zależności od bieżących potrzeb.

Wybór paneli fotowoltaicznych

Panele fotowoltaiczne to nieograniczone źródło energii i niezawodny sposób na darmowy prąd. Rzetelna wiedza o panelach jest niezbędna, aby wybrać odpowiednią instalację dla domu. W tym przypadku warto skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy, która doradzi w wyborze odpowiednich paneli.

Fachowa pomoc i doradztwo

Wybór instalacji i jej montaż najlepiej zlecić profesjonalnej firmie. Dzięki temu uzyskasz fachową pomoc, doradztwo i sprawdzoną ekipę, która zamontuje instalację w odpowiedni sposób. Instalacja fotowoltaiczna "pod klucz" to gwarancja niezawodności systemu i prawidłowe działanie przez lata. Doświadczony i profesjonalny zespół oraz panele najwyższej jakości to darmowy prąd oraz bezpieczny i bezobsługowy system dostarczania energii ze słońca do domu. Nie czekaj i sprawdź naszą ofertę.


Sprawdź naszą ofertę dla pozostałych miast!

Działamy na terenie całej Wielkopolski