Napisz do nas:
biuro@ggefotowoltaika.pl
Zadzwoń do nas:
+48 794 407 601

Pompy ciepła

Energooszczędne, ekologiczne i komfortowe ogrzewanie? Pompa ciepła w twoim domu

Pompa ciepła to obecnie najtańszy, a jednocześnie najbardziej ekologiczny sposób na ogrzewanie budynku i wody użytkowej. Odpowiednio dobrana pompa ciepła to gwarancja komfortu wynikającego nie tylko z niskich cen, ale również wygody codziennego użytkowania.

Ogrzewanie domu i wody za pomocą pompy ciepła to rozwiązanie energooszczędne, wynikające z faktu, że za jej pomocą, z każdego 1kW energii elektrycznej uzyskujemy kilkukrotnie więcej energii grzewczej. W ten sposób płacimy tylko minimalną kwotę za wykorzystaną energię elektryczną, ograniczając koszty ogrzewania do minimum. Jeśli dodatkowo połączymy pompę ciepła z instalacją fotowoltaiczną, zapotrzebowanie naszego domu na energię elektryczną i grzewczą zostanie w pełni zaspokojone odnawialnymi źródłami energii!

Warto także dodać, że pompa ciepła nie emituje żadnych spalin do środowiska, przez co jest rozwiązaniem w pełni ekologicznym.

Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, połączonych z odnawialnymi źródłami energii sprawi, że zwiększy się też nasz codzienny komfort. Zdalne, bezprzewodowe zarządzanie temperaturą w pomieszczeniach, pozwoli zapomnieć o wszystkich uciążliwych aspektach ogrzewania domu, ograniczając je tylko do wskazania idealnej temperatury. To i wiele więcej można osiągnąć korzystając w jak największym stopniu z automatyki budynkowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej o inteligentnych domach? Sprawdź czym jest automatyka budynkowa z GGE Smart.