Napisz do nas:
biuro@ggefotowoltaika.pl
Zadzwoń do nas:
+48 794 407 601

Projektowanie instalacji fotowoltaicznych

Na specjalne życzenie Klienta, jesteśmy w stanie wykonać kompletny projekt instalacji fotowoltaicznej, dostosowany do indywidualnych możliwości danego obiektu. Dzięki nam zyskujesz pewność, że powstała na podstawie projektu instalacja będzie generowała dużo większe zyski, ponieważ jeszcze przed montażem zostanie przygotowana tak, aby cechowała się jak największą wydajnością w oparciu o zastane środowisko. Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, jak wiele może zyskać instalacja fotowoltaiczna, jeśli wcześniej odpowiednio zostaną dobrane jej składowe (panele fotowoltaiczne, inwertery, zabezpieczenia prądowe, przewody, konstrukcja itp.).

Jako GGE Fotowoltaika stosujemy się do wszelkich norm i zaleceń, także związanych z zabezpieczeniem instalacji w przepisach p.poż.

Jak działamy?

Projektowanie instalacji zaczynamy od kompleksowego zbadania obiektu i zebrania wszelkich niezbędnych informacji na jego temat. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dzięki czemu możemy dopasować i zoptymalizować odpowiednie rozwiązania do danej instalacji. Wybieramy najlepsze miejsce, czyli takie, gdzie panele przez większość dnia będą miały dostęp światła słonecznego, oraz takie urządzenia, które najlepiej spełnią pokładane w instalacji oczekiwania.

Skomponowanie instalacji składa się z dwóch procesów: dobrania odpowiednich modułów fotowoltaicznych oraz inwerterów. W pierwszym przypadku do wyboru jest kilka opcji, różniących się między sobą wydajnością i ceną - pomożemy dobrać takie panele, które przyniosą największe zyski, bez narażania na ogromne koszty. Jeśli chodzi o inwertery, w dużej mierze zależne są one od samej instalacji i rodzaju pracy, której od nich wymagamy. Tutaj również służymy pełnym wsparciem.

Pomagamy także w optymalizacji pracy systemu PV. Jego dobra konfiguracja jest wymagana do tego, aby generowana energia elektryczna mogła być jak najskuteczniej spożytkowana, żeby zminimalizować jej straty oraz żeby instalacja służyła sprawnie przez długie lat.

Profesjonalne doradztwo i doświadczenie

Jeśli nie jesteś pewien co do instalacji, sprawdź, jak możemy Ci pomóc. Każdemu Klientowi służymy kompleksowymi radami i wparciem we wdrożeniu całej instalacji. Już na etapie projektu, nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą zdecydować się na takie rozwiązania, które idealnie spełnią oczekiwania, jakie stawiasz przed panelami fotowoltaicznymi.