Napisz do nas:
biuro@ggefotowoltaika.pl
Zadzwoń do nas:
+48 794 407 601

Wiaty solarne / car port

Fotowoltaika cieszy się rosnącą popularnością zarówno wśród przedsiębiorców, rolników jak i osób prywatnych. Firmy działające w branży wychodzą naprzeciw Klientom, proponując różne rozwiązania zapewniające nie tylko oszczędność i bezpieczeństwo energetyczne. Doskonałym tego przykładem są wiaty solarne - dowiedz się czym są i dlaczego warto rozważyć ich zakup.

Wiaty solarne - funkcjonalność i oszczędność

Wykorzystanie paneli fotowoltaicznych, pozwala ograniczyć wydatki na prąd oraz zapewnić sobie bezpieczeństwo energetyczne. Jednak w celu zapewniania optymalnej ilości energii, konieczne jest skonstruowanie systemu paneli o odpowiednich rozmiarach. Do tego z kolei niezbędna będzie znaczna ilość przestrzeni, którą często nie dysponujemy.

Stwarza to potrzebę odpowiedniego gospodarowania przestrzenią. Wiaty solarne są funkcjonalnym rozwiązaniem, które pozwala pozyskiwać energię elektryczną z promieni słonecznych, przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności przestrzeni, w której się znajduje.

Wiata solarna pozwala np. na stworzenie miejsca parkingowego, które osłonięte będzie przed działaniem promieni słonecznych i innych czynników atmosferycznych. Istnieje również możliwość zagospodarowania miejsca pod wiatą, jako przestrzeni magazynowej.

Oszczędzaj pieniądze, dzięki wiatom solarnym

Dzięki wiatom solarnym, możesz zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent potencjalnych kosztów stworzenia konstrukcji.

Wiata solarna pozyskuje jednocześnie energię elektryczną ze słońca i chroni Twój samochód lub inne dobra przed działaniem promieni słonecznych i warunków atmosferycznych. Dzięki temu oszczędzasz nie tylko poprzez ograniczenie wydatków, związanych z opłatami za prąd, ale także tych, które dotyczą konserwacji i naprawy karoserii Twojego samochodu. GGE Fotowoltaika oferuje różne rozmiary i typy wiat solarnych, dzięki czemu możesz dostosować konstrukcję do swoich potrzeb - bez względu na gabaryty czy ilość pojazdów, którymi dysponujesz.